O nás

MgA. Oľga Banincová

vyštudovala propagačnú grafiku na SUPŠ v Bratislave, DAMU v Prahe rozhlasové a dramatické umenie a bábkarstvo, VŠVU v Bratislave DPŠ (doplnkové pedagogické štúdium), účinkovala v autorskom profesionálnom divadle pre deti SVETLONOS (scenárista, scénograf, výtvarník a bábkoherec), bola členkou skupiny historického šermu URSUS Stupava, zakladateľka a riaditeľka Kreatívny človek n.o., neskôr CreativeColours o.z.
Momentálne je členkou a herečkou Mestského divadla Trenčín.
Pôsobila ako pedagóg na základných umeleckých školách v Malackách a Stupave. V súčasnosti pôsobí na Základnej umeleckej škole Imra Weinera Kráľa v Považskej Bystrici na literárno-dramatickom odbore a vedie bábkarský ateliér. Je zakladateľkou divadelného štúdia KBB v Považskej Bystrici (dramaturg, scenárista, scénograf, výtvarník, herec a režisér).

Juraj Budzovský

Absolvoval štúdium herectva na Academy of Creative Training v Brightone, Anglicko.  V Anglicku bol externým členom divadiel Floxx a Rayosunshine. Hosťuje v Štátnej opere Banská Bystrica. Pravidelne spolupracuje s Mestským divadlom Trenčín a so skupinou Kaukliar. V súčasnosti učí na Základnej umeleckej škole Imra Weinera Kráľa v Považskej Bystrici. Je spoluzakladateľ divadelného štúdia KBB (dramaturg, herec).

Kristína Gyepešová Dis. art.

Absolventka kozervatória Tolstého v Bratislave, odbor hudobno-dramatický pod vedením p. Dušana Kaprálika a p. Bronislava Križana. Bývalá členka skupiny historického šermu Ursus zo Stupavy.  Pôsobila 15 rokov v žonglérsko-fakírskej skupine Duo Aratron Aspis, spolupracovala na rôznych hudobných klipoch s viacerými spevákmi (Miro Žbirka, M. Jaroš, Kali, Dominika Mirgová, Marcella Molnárova a ďalší…) Hrala v rozprávkach ako Láska na vlásku, Orest z krajiny čarodejníkov, vo filme Únos a v rôznych zábavných formátoch ako Česko-slovensko má talent, Neskoro večer s Marcinom… Pracuje ako performer na rôznych večierkoch, učí literárno-dramatický odbor na ZUŠ Dubnica nad Váhom. Je spoluzakladateľkou Divadelného štúdia KBB (scenárista, režisér, herec).

Jakub Petrík

Študent herectva na Akadémii umení v Banskej Bystrici.